• Żywność konopna

Podstawą zdrowej diety są różnorodne posiłki oraz mnogość składników bogatych w mikro- i makroelementy. Jeśli chcesz uzupełnić swoje codzienne posiłki o naturalne produkty, w ofercie HempKing znajdziesz wiele ciekawych propozycji. Żywność konopna dostępna w naszym sklepie to szeroki wybór olejów, herbat, nasion oraz innych artykułów spożywczych, które możesz wykorzystać w kuchni.

Żywność konopna – oleje, białko, herbaty

W ofercie sklepu HempKing znajdziesz produkty na bazie nasion konopi siewnych bogate w składniki odżywcze, które warto uwzględniać w codziennej diecie. Olej konopny tłoczony na zimno cechuje je wysoka zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, omega-6 i omega-9, a także witaminy E. Może być wykorzystany nie tylko jako składnik potraw w Twojej kuchni, lecz także dodatek do codziennej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. W naszej ofercie żywności znajdziesz również białko konopne, które może posłużyć jako uzupełnienie diety osób uprawiających sporty siłowe oraz tych, które są na diecie wegańskiej i wegetariańskiej.

Nasiona konopi w Twojej kuchni

Wiele z naszych produktów spożywczych powstaje z nasion konopi – to właśnie w nich zawarte są nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w przygotowaniu żywności konopnej, w naszej ofercie znajdziesz również nieprzetworzone ziarna pochodzące z organicznych upraw odmiany siewnej w wariancie całym lub łuskanym. Możesz wykorzystać je w kuchni do przygotowania własnego mleka roślinnego, chlebów, słodkich ciast i ciasteczek, a także dodać je do owsianki lub sałatki.

Certyfikowany susz CBD+ HempKing

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko gotową żywność i składniki posiłków, lecz także susz CBD+ o stężeniu na poziomie 2-4%, który pochodzi z certyfikowanych upraw konopi włóknistej. Produkty HempKing powstają z roślin zbieranych i selekcjonowanych ręcznie, a także naturalnie suszonych. Może być stosowany jako produkt do aromaterapii i waporyzacji, a także jako bazę do przygotowania naparu.