• Suplementy

Zbilansowana, bogata w składniki odżywcze żywność jest ważną częścią dbania o zdrowie i dobre samopoczucie. Nie wszystkie potrzebne nam mikro- i makroelementy możesz zapewnić sobie na co dzień w posiłkach — w takich wypadkach możesz sięgnąć po suplementy diety, które mogą Cię wspomóc w uzupełnieniu braków. Produkty marki HempKing to witaminy i inne substancje odżywcze w kapsułkach, które są odpowiednie również dla osób na diecie wegetariańskiej i wegańskiej.

W ofercie HempKing znajdziesz różnorodne produkty, takie jak:

  • Ashwagandha, czyli preparat na bazie żeń-szenia indyjskiego – adaptogenu, który działa wspomagająco na dobre samopoczucie i poziom energii,
  • naturalne witaminy: D3, K2 MK7 oraz kompleks ADEK.

Nasze suplementy diety stworzyliśmy z dbałością o dobór wszystkich składników oraz łatwość ich stosowania. Opakowania produktów HempKing są praktyczne i ułatwiają precyzyjne dawkowanie — niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na krople, czy kapsułki.

Suplementy diety z olejem konopnym

Dostępne w naszej ofercie produkty możesz zamówić w formie kapsułek lub kropel na bazie naturalnych, roślinnych składników. Suplementy diety, które oferujemy, obejmują również witaminy w oleju konopnym, który dzięki wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych również może działać wspomagająco na organizm. Dzięki temu substancje rozpuszczalne w tłuszczach mogą być lepiej przyswajalne dla organizmu. Olej konopny, który wykorzystujemy w produkcji HempKing, pochodzi z upraw ekologicznych, co potwierdza certyfikat EU Organic.

HempKing – suplementy diety dla wegan i wegetarian

Osoby, które nie jedzą mięsa, często mają ograniczony wybór podczas zakupu witamin i innych substancji, które mogą wspomagać organizm i dostarczać im niezbędnych w diecie substancji. Decydując się na produkty marki HempKing, nie musisz się tym przejmować — w naszych suplementach nie znajdziesz żelatyny ani innych składników odzwierzęcych. Zarówno krople, jak i kapsułki dostępne w naszej ofercie są w pełni wegańskie.